My first valentine's day sweater
Levertijd: 3-7 werkdagen (ma-vr)
My first valentine's day kinder of baby sweater.
Het is bijna valentijnsdag en daar hoort een super leuke sweater bij natuurlijk! Leuk als cadeautje. Deze leuke sweater is verkrijgbaar in de maten 56 t/m 104. Hij heeft een comfortabele pasvorm voor baby's en peuters van de leeftijden 0 tot ongeveer 4 jaar. Ze vallen goed op maat, maar twijfel je toch over de maat? Neem dan altijd een maatje groter, want liever iets langer ermee doen dan een te snel kleine sweater toch!?
Specificaties:
- Maten: Beschikbaar in maat 56, 62, 68, 74, 80, 86, 92, 98, 104, 110/116, 122/128
- Kleuren: Wit, Zwart, Grijs en Beige
- Materiaal: 100% katoen
Wasinstructies:
- Machinewasbaar op 30 graden
- Binnenstebuiten wassen voor langdurig behoud van de print
- Geen wasverzachter of bleek
- Niet in de droger
- Strijken op lage temperatuur, binnenstebuiten
Waarom shoppen bij Badass and Cute?
- Al onze sweaters zijn bedrukt met ons eigen ontworpen designs.
- Er worden de beste materialen gebruikt, waaronder heel lekker zacht katoen en de beste kwaliteit voor de opdrukken zodat jij langer van je item kan genieten. Elk item wordt met aandacht en liefde gemaakt.
- Wij houden van goede service. Mocht er iets mis zijn met het item of ben je niet tevreden? Zullen wij altijd de best mogelijke service geven zodat jij weer met een lach de leukste items bij je kindje kan aantrekken. Wij streven ernaar om 100% tevredenheid te garanderen.
- Verschillende betaalmoelijkheden. Ook achteraf betalen! Soms wil je gewoon eerst even kijken en passen.